הפעילות שלנו

הפעילות העיקרית שלנו בעמותת מאור הלב

עמותת מאור הלב המנוהלת ביד רמה על ידי איש החסד הרב מימון אביטן, פועלת מידי יום על מנת לתת מענה רחב והקפי עבור כל נזקק. עמותת מאור הלב מעניקה את תרומתה המקסימלית עבור כל יהודי ומאמינה שבאפשרותנו לגרום לכך שעולם חסד יבנה.

0
שנות פעילות
0
מתנדבים
0
סלי מזון שחולקו

חלוקת סלי מזון

עמותת מאור הלב לא שוכחת אף יהודי הזקוק לעזרה , תחת ניהולו של הרב מימון אביטן העמותה הקימה מערך תרומות על ידי נדיבים אשר נכמר ליבם אל נוכח העוני השורר במקומות רבים ברחבי הארץ, ומתרגמת את התרומות אל סלי מזון עבור כל משפחה נזקקת. 

סלי המזון מלאים בכל טוב ובשפע של מצרכי מזון היישר אל פתח ביתם של הנזקקים ללא שום תמורה, תורת החסד היא המנוע שמפעיל את פעילות העמותה.

חלוקת תלושי מזון

עמותת מאור הלב רואה צורך בסיסי שכל נזקק יוכל לקנות לביתו גם מוצרים אשר אינם נכללים בסלי המזון. הזכות העצומה לתת עצמאות כלכלית אף אם היא רגעית, עבור הנזקק היא עולם ומלואו.

קשריו הענפים של מנהל העמותה הרב מימון אביטן עם רשתות השיווק הגדולות, מסייעות לנו כדי למגר את העוני מביתם של ישראל בערבי החגים.

עזרה לחולים

עמותת מאור הלב הקימה מפעל התנדבות פורץ דרך אשר תפקידו לעזור לכל חולה וחולה הדורש לעזרה. 

פעילות העמותה כוללת גם תרומות ענק לחולים אשר אין ידם משגת לעבור ניתוחים מורכבים אשר מתבצעים מעבר לים, עמותת מאור הלב מאפשרת להם לקבל עזרה בכל ההליך המסובך של הטסת חולה וכן עזרה כלכלית על מנת לתת לכל חולה את הזכות לקבל הליך רפואי הוגן לעני כמו לעשיר.

בר מצווה משותפת

אחד עמודי התווך הגדולים של עמותת מאור הלב הוא ארגון בר המצווה המשותפת לילדים אשר אין ידם משגת כדי לעבור את התהליך המשמח ביותר של ילד יהודי.

עמותת מאור הלב מזכה עשרות ילדים בבר מצווה חגיגית מלווים בבני משפחתם, חתני בר המצווה מגיעים אל האולם בלימוזינות מפוארות אל אולם חגיגי, עוברים חתני המצווה טקס פאר הכולל זמרים מהשורה הראשונה במגזר החרדי, ובנוסף מקבלים חתני המצווה שי אישי הכולל סידור, טלית, תפילין והקדשה אישית מעמותת מאור הלב בניצוחו של הרב מימון אביטן.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממעגל עזרה ענקי, ולקיים הפסוק בפרקי אבות, א על שלושה דברים העולם עומד: על התורה, ועל העבודה, ועל גמילות חסדים.

עזרו לנו לעזור לאלו שצריכים, תרמו לנו ככל שביכולתכם עבורנו זה תרומה ענקית!

כמה תרצו לתרום?